هدیه خاص خریدن نکاتی دارد که بایستی به آنها توجه کنیم، لزوما یک هدیه خاص یک هدیه گران قیمت نیست .

بعضی اوقات  دیده شده است که هدیه خاص تبلیغاتی برای افراد خاصی تولید شده است.

به‌ عنوان مثال لوازم آرایشی است که در سال‌های اول قرن ۲۱ برای بانوان تولید می شود و هدف آن معرفی برندهای زیبایی و بهداشتی مثل ورساچه و دیور است. این روش ها دست در دست هم می‌دهند و همینطور باعث می‌شوند که یک شرکت در بازار رقابتی با تهیه یک هدیه خاص، موفق باشد .

خصوصیت های هدیه خاص آرایشی چیست

این محصولات در عین ظرافت و کم حجمی بسیار متنوع هستند.

تفاوت رنگی و طرح‌های گوناگون، یکی از ویژگی‌های این نوع از هدیه های تبلیغاتی است . هدیه های تبلیغاتی محصولاتی نمادین در تبلیغ ها و ارتباط ها می باشد  و به عنوان وسیله ای برای برقراری ارتباط با مشتری ویا همان مصرف کننده، علائم خاص، یاد آور حسن نیت فروشنده و هدیه ای برای ایجاد انگیزه  و شور جهت شناخت هرچه بیشتر محصول به وجود می اورد.

همچنین  از طرفی قیمت خیلی ارزان این محصولات ممکن است یک گزینه خوب برای تبلیغات واحدهای تجاری به حساب می آید.

خصوصیت  دیگر این نوع بازاریابی، سرعت خوب و بالا  در تهیه  آن ‌ها است .

به عنوان یک انسان  ، دریافته ام که مردم به دلیل های مختلفی در رویدادهای تجاری تجربه کسب می کنند؛ احتمال دارد  به موضوع رویداد علاقه مند بشوند، از طرف مدرسه یا شرکت مجبور به شرکت در آن نیز بشوند ، یا برای آنها رفتن به رویداد ساده باشد.

دلیل  مهم تری  که به خاطر آن مردم به بازدید از رویدادها می پردازند را می توان ، هدیه خاص رایگان بدانیم  حتی من از بعضی ها شنیده ام که تنها انگیزه آنها از رفتن به نمایشگاه محصولات رایگان می باشد.

در مطالعه یکی از مؤسسات تحقیقاتی نشان داده شد که ۸۳% محصولات معرفی شده با هدیه های تبلیغاتی را به یادداشتند ولی تنها ۷% از مصرف کنندگان تبلیغی را که در تلویزیون دیده بودند به یاد داشتند.

سفارش هدیه خاص تبلیغاتی

بازاریاب ها باید اطمینان داشته باشند که محصول تبلیغاتی که می خواهند به مردم هدیه بدهند در ارتباط با  برند آنها، جالب دقت و قابل استفاده آن دسته از بازدیدکنندگان می باشد.

در اینجا چند مورد  هدیه خاص تبلیغاتی آماده کرده ام که به تجربه من در میان بازدیدکنندگان پرطرفدار شده  اند.

این محصولات جزء پر‌طرفدارترین انواع روش‌های بازاریابی در دنیای کنونی  است .

تحقیقات نشان داده است که استفاده از این نوع تبلیغات به‌شدت سبب بالا رفتن  سهم فروش محصولات در بین واحدهای تجاری می‌شود.

البته  شما می‌توانید با این عمل به‌راحتی سود خالص فروشگاه و شرکت خود را بالا ببرید . یکی از راه‌های اثبات اثرگذاری این نوع تبلیغات استفاده از روش‌های بازاریابی به وسیله  کمپانی‌های بزرگی مانند ایرانسل و همراه اول یا مشابه این ها است .

بدون شک  این شرکت‌های بزرگ خوب ترین  روش‌های تبلیغاتی را برای معرفی محصولات خود انتخاب خواهد کرد  و این خود دلیلی می باشد  بر کارآمدی این نوع از تبلیغات.

هدیه خاص

در مطالعه یکی از مؤسسات تحقیقاتی نشان داده شد که ۸۳% محصولات معرفی شده با هدیه خاص تبلیغاتی را به یاد داشتند ولی تنها ۷% از مصرف کنندگان تبلیغی را که در تلویزیون دیده بودند به یاد داشتند.

به گزارش روابط عمومی آفرنگ پدیده هنر، از جمله محصولاتی که به عنوان هدیه های تبلیغاتی بوده و می‌توانند نقش موثری در بازاریابی شرکت‌ها داشته باشند، شما  همچنین می‌توانید به اسانی  این نوع هدیه خاص تبلیغاتی را از گروه های مختلف هدیه ای تبلیغاتی  سفارش دهید و اقدام به خرید این محصولات در انواع و سایزهای گوناگون کنید.

با این وجود، شرکت کنندگان رویدادها با دریافت هر گونه محصولی راضی و خوشحال نمی شوند.

کالاهایی که هدیه خاص نیستند

می‌توان به کالاهای پرکاربردی چون ابزار چندکاره، انواع لیوان تبلیغاتی، لیوان پلاستیکی، کیف ابزار، ست‌های هدیه، ست چرمی، کیف پالتویی چرمی، کمربند چرمی، جاکلیدی چرمی، گونه های مختلف  جاکلیدی فلزی، ، یادداشت تبلیغاتی، موس‌پد تبلیغاتی، لیوان سرامیکی ، انواع سررسید، خودکار، کیف، لیوان، ساعت، ساک، فلش مموری تبلیغاتی، فلش مموری چرمی، جاکلیدی چرمی و ست مانیکور، آفتابگیر تبلیغاتی فلش مموری کلیدی، فلش مموری فلزی، فلش مموری کارتی، انواع پاور بانک و ذخیره‌کننده انرژی توجه و اشاره کرد.

کیسه های تبلیغاتی

کیسه های حمل کالا تقریبا در همه رویدادها دیده شده اند و من می توانم به شما این تضمین را  بدهم که مشتریان از کیسه های ارزان قیمت و تکراری کلافه شده اند.

بهتر می باشد شرکتی باشید که یک ظاهر متفاوت و جذاب برای کیسه هایتان به وجود می آورید .

البته این کیسه ها از این لحاظ اهمیت دارند که مشتری در همه طول رویداد آن را با خود میتواند ببرد و حمل می کند و برند شما را با خود به همراه  می کشد.

مشتریان به این علت  این کیسه های زیبا حتما از شما سپاسگزار خواهند بود.

خودکارهای شیک تبلیغاتی نیز یکی از انواع هدیه خاص تبلیغاتی است.

از دیگر وسایل  پرکاربردی که این روزها ماهیت و طرز استفاده ساده باعث رواج زیاد آن شده، پاور بانک تبلیغاتی می‌باشد.

با افزایش در خواست  و استفاده از تجهیزات الکترونیکی ، احتیاج به عمر طولانی‌تر باتری لازم می باشد.

و تا زمانی که شرکت‌های تولید کننده موبایل( تلفن همراه )می خواهند  این مشکل را از بین ببرند ، باید بر منابع خودمان تکیه  کنیم. نیز شما فقط این وسیله‌های کوچک را به برق وصل کنید و اجازه دهید تا شارز شوند.

هنگامی  که شارژ آنها کامل گشت ، و این  نیرو را در اختیار شما قرار خواهند داد.

هیمنطور با چاپ لوگو و نام برند خود بر روی آنها هر شخصی که از آنها استفاده کند باعث به نمایش گذاردن نام تجاری شما خواهد گشت .

این وسیله یک هدیه تبلیغاتی پر طرفدار در بین مردم تبدیل خواهد شد  و از آن استقبال زیادی خواهند کرد.

.

ویکی پدیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپرایزش کن