ارسال رایگان سفارشات بیش از 300 هزار تومان ارتباط باما در واتس اپ

درباره ما

انتخاب پیچیده و زمانگیر است. بخصوص زمان خرید هدیه برای یک دوست. بازار هدیه و ملزومات خرازی منزل تنوع فراوانی از برندها و مدلها را دارد. در این بازار برای هر رسته گستره زیادی از برندهای بسیاری وجود دارند که هر کدام کیفیت و کارایی خاصی دارند. از طرفی، فروشگاه‌های سنتی هر کدام عرضه کننده گروه محدودی از برندها و گروه‌های محصولات هستند.

برای مشتریانی که دنبال خرید بهترین ها بسته به نیازشان هستند، جستجو طاقت‌فرسا و گیج‌کننده خواهد بود. خرید آنلاین علاوه بر سهولت در پرداخت و دریافت کالا این امکان را به مشتری می‌دهد که انتخاب خود را در میان گستره زیادی از محصولات انجام دهد. از طرفی در خرید آنلاین هزینه اضافه‌ای به مشتری تحمیل نمی‌شود و مشتریان از اقصی نقاط کشور محصول را با قیمت یکسانی دریافت کنند.

فروشگاه‌های مدرن این امکان را به مشتریان می‌دهند که پس دریافت محصول تا 24 ساعت در صورتی که بسته بندی محصول باز نشده باشد یا ایرادی در محصول وجود داشته باشد و از خرید خود ناراضی باشند، محصول را برگردانند و هزینه پرداختی را پس گیرند. موبو کادو با فراهم آوردن تنوع معقولی از محصولات در کنار عرضه با قیمت مناسب آن‌ها، به دنبال خرید راحت و رضایت‌بخش برای همراهان خودش است و این مهم را با مهیا کردن امکان بررسی فنی و کاربردی و ارائه محتوای مناسب و غنی محقق می‌سازد. موبوکادو که مدیریت آن بر عهده آقای سعید فرزامی کهل میباشد و در هر لحظه برای ارائه بهترین خدمات تلاش می‌کند و بر این اعتقاد هست که کمک به مشتری برای انتخاب بهترین گزینه، بر فروش محصول مقدم است.

همچنین جهت ارائه پیشنهادات و یا شکایات میتوانید از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمایید. هدف موبوکادو آگاهی بخشی به همراهان خود است و برای این کار در حال تلاش است.

فروشگاه هدیه موبوکادو
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0
سبد خرید