ارسال رایگان سفارشات بیش از 300 هزار تومان ارتباط باما در واتس اپ

دور هم جمع بشیم و از گذران زمان لذت ببریم.

مهمانانتان رو لیست و دعوت کنید.

لیست میهمانها

در این بخش لیست افرادی که قصد دعوت کردن آنها را دارید وارد بفرمایید و کلیک ارسال را فشار دهید تا شماره تماس و مشخصاتشان جهت ارسال دعوت نامه ثبت گردند. (*جهت حفظ لیست میهمانان شما از رویت دیگران، حذف و اضافه میهمانان شما از طریق ایمیل یا پیامک به اطلاع شما میرسد.)

ثبت ردیف اول که با فونت مشکی نوشته شده اجباری است. 

اگر تعداد میمهانان شما بیش از تعداد ردیفها در فرم می باشند میتوانید در چند نوبت ثبت بفرمایید.  

  هنوز کمی وقت برای قطعی کردن لیست میهمانانم نیاز دارم. ( در حالت پیش فرض، ارسال ها 24 ساعت پس از اتمام مراحل ساخت کارت دعوت انجام می گردند. )ارسال فوری (درصورتی که ارسال فوری را تیک بزنید. دعوت نامه ها دقیقاً پس از اتمام و تایید کارت دعوت ارسال میگردند و امکان تغییر لیست را نخواهید داشت.)

  کارت دعوت مجازی

  جهت ارسال دعوت نامه باید کارت دعوت مجازی خودتون رو بسازید. برای ساخت کارت دعوت مجازی رو لینک زیر کلیک کنید. تا میهمانانتان بصورت خودکار از طریق کارت دعوت به میهمانی دعوت گردند. ارسال پیام دعوت منوط به اتمام مراحل ساخت کارت دعوت است. 

  درصورتی که حوصله ی ساختن کارت دعوت اختصاصی را ندارید، میتوانید از فرم زیر برای آماده سازی سریع کارت دعوت عمومی استفاده کنید. 

   قصد کاهش میهانانم را دارم!

   در صورتی که به هر دلیلی قصد حذف میهمانانتان را دارید تا پیش از ارسال دعوتنامه برای میهمانانتان به عبارتی؛ یعنی تا یک روز  پس از ثبت میهمانان و تکمیل کارت دعوت (درصورتی که تیک ارسال فوری را نزده باشید)، میتوانید از این بخش آنها را از لیستتان حذف نمایید. 

    اگر به مشکلی برخوردید از طریق فرم زیر با ما در میان بگذارید. 

     فروشگاه هدیه موبوکادو
     Logo
     مقایسه موارد
     • کل (0)
     مقایسه
     0
     سبد خرید